پرده اداری بخش مهمی از دکوراسیون اتاق کار شما را تشکیل می ‌دهد. به طور کلی دیوارها و هر چیزی که روی آن‌ ها قرار داشته باشد، اولین مواردی هستند که افراد به آن‌ ها توجه می ‌کنند. لوکس بودن و خاص بودن دکوراسیون اتاق کار این حس را به مخاطب القا می ‌کند که با افرادی حرفه‌ای که به تمام جزئیات کار خود توجه دارند، کار می‌ کند.

معمولا در تمام اتاق ‌های یک کمپانی و به خصوص اتاق مدیریت پنجره وجود دارد؛ استفاده از پرده اداری مناسب و هماهنگ با دکوراسیون جلوه اتاق شما را چند برابر می‌ کند. این که تمام جزئیات دکوراسیون اتاق کارتان را خودتان انتخاب کنید، باعث می‌ شود حین کار کردن حس خوبی داشته باشید و این حس را به مشتریان انتقال دهید.

معمولا مخاطبان انتظار دارند که با دکوراسیون تکراری در اتاق ‌های کار مختلف مواجه شوند؛ اما زمانی که پرده اتاق شما طرح منحصر به فردی داشته باشد، توجه آن‌ ها را جلب می‌کند و خلاقیتتان را تحسین می‌ کنند. همیشه برای فضای کار خود ایده‌ پردازی کنید تا بهترین‌ ها را داشته باشید.

پرده زبرا در محیط اداری 

عوامل موثر در انتخاب نوع پرده:

  • میزان نور اتاق کار نیز در تعیین نوع پرده تأثیر دارد. اگر اتاق پر نوری دارید، می ‌توانید پرده‌ هایی کاملا پوشیده و با رنگ‌ های تیره مانند شکلاتی را انتخاب کنید و اگر نور اتاق شما کم است، پرده ‌های روشن و پرده‌ های توری مانند پرده زبرا مناسب‌ ترین پرده اداری برای شما محسوب می ‌شود.
  • اندازه پنجره اتاق نیز در انتخاب پرده موثر است. برای پنجره ‌های بزرگتر، بهتر است مدل‌ های شید رول و زبرا را انتخاب کنید.
  • متراژ اتاق نیز در انتخاب پرده اهمیت دارد. پرده می ‌تواند کاری کند که اتاق شما کوچکتر یا بزرگتر به نظر برسد. پرده ‌های عمودی یا پرده‌ هایی که طرح عمودی دارند برای اتاق ‌های بزرگ مناسبند و پرده‌ های دارای طرح افقی مانند پرده کرکره ‌ای، اتاق ‌های کوچکتر را بازتر و جادارتر جلوه می‌ دهند.

پرده زبرا برای محیط اداری

توجه داشته باشید که رنگ پرده اداری انتخابی شما با دکوراسیون اتاق هماهنگی داشته باشد. توجه به این نکات ساده و کلیدی باعث می‌ شود که بهترین پرده  را برای اتاق خود انتخاب کنید و دکور اتاقتان را جذاب و زیبا جلوه دهید.